וילה ספא בן עמי: חוויה פסטורלית מפנקת

מאת: בת-שבע כביר

ספא בן עמי שנפתח לפני מספר חודשים, משלב חווית אירוח, ספא וקולינריה באזור פסטורלי ושקט

להמשך הכתבה

בואינג צופה ביקוש ל- 36,770 מטוסים חדשים בהיקף של 5.2 טריליון דולר
10.7.2014 15:10

התחזית ל-20 השנים הקרובות משקפת גידול של 4.2% בביקוש שוק המטוסים צרי הגוף הוא הדינמי והצומח ביותר. מאת: בת-שבע כביר
AIRBERLIN זוכה בתואר "חברת התעופה האירופאית בעלת מחלקת העסקים הטובה ביותר"
23.6.2014 15:46

מאת: בת-שבע כביר

כתב העת המקצועי הבריטי Business Destinations העניק לחברת airberlin את הפרס "Business Destinations Travel Award 2014" בקטגוריה "חברת התעופה האירופאית בעלת מחלקת העסקים הטובה ביותר".

לראשונה בישראל, אל על: החל מהיום חוויית בידור חדשה ומתקדמת במטוסי אל על
18.6.2014 12:28

מאת: בת-שבע כביר

חוויית בידור חדשה ומתקדמת במטוסי אל על- צפייה בתכני בידור המשודרים בטכנולוגיית סטרימינג ישירות אל המכשיר הנייד האישי של הנוסעים.

החל מהיום, לראשונה בקווים מישראל לאירופה וחזרה ייהנו נוסעי אל על מחוויית בידור מתקדמת וחדשנית באמצעות מערכת בידור ייחודית אשר תאפשר להם לצפות בתכני הבידור בטיסה על גבי המכשיר האישי שלהם.

יונייטד איירליינס: חנכה טרקלין חדש ומפואר בסן פרנסיסקו
18.6.2014 10:48

מאת: בת-שבע כביר

בחודשים הקרובים תשיק  שירות טיסות יומיות ישירות בין לוס אנג'לס למלבורן אוסטרליה, ניו יורק לרפובליקה הדומיניקנית ויוסטון למינכן.

 

לאור הגידול בפעילות הצי: אל על מגייסת 50 טייסים חדשים לצי 737
16.6.2014 11:02

מאת: בת-שבע כביר

חברת אל על עומדת לפתוח בקרוב קורסי טיס על מנת לגייס 50 טייסים חדשים לחברה עבור צי מטוסי 737 הכולל 21 מטוסים.

ארכיון חדשות
חברת אירו-הנדלינג בנתב"ג עתרה לביהמ"ש למנוע מרש"ת לצמצם את חברות שירותי הקרקע משלוש לשתיים

לפני מספר שבועות פרסמה רשות שדות התעופה בפעם הראשונה מכרז לבחירת שתי חברות שירותי קרקע מבין שלוש החברות הפועלות כיום - לאופר-GHI, אירו-הנדלינג ו-QAS.

חברת אירו-הנדלנינג המעניקה שירותי קרקע בנתב"ג עתרה לביהמ"ש המחוזי בדרישה למנוע מרש"ת לצמצם את מספר חברות שירותי הקרקע משלוש לשתיים. בימים האחרונים מחריפה הביקורת והמאבק במכרז של רשות שדות התעופה (רש"ת).

בעקבות עתירה של חברת איירוהנדלינג, המליץ סגן נשיא בית המשפט המחוזי בת"א, ד"ר עודד מודריק, לרש"ת " לשקול אם אין מקום להחליט כבר כעת לתקן את המכרז.

חברות התעופה הזרות גם הן חוששות כי צמצום חברות שירותי הקרקע יפגע בתחרות וייקר את מחיר השירותים בנתב"ג. חשש נוסף הוא שעלויות אלה יגולגלו בסופו של דבר לכיוון הנוסעים בצורת ייקור כרטיסי טיסה. גם ביאט"א פועלים למנוע את צמצום מצבת החברות והמנהל בישראל שיגר השבוע מכתב עם עמדת הארגון למנכ"ל רש"ת.
כאשר ברקע לכל זה עולה החשש הגדול לפיטורם של מאות עובדים המועסקים על ידי אחת מחברות שירותי הקרקע.

גם חברת הכנסת החדשה רינה פרנקל מתחה ביקורת חריפה על המכרז וטענה כי "אין שום סיבה להורדת מספר החברות המשתתפות במכרז, דבר שמביא חברה ותיקה, אשר נתנה שירות במשך מספר שנים לא קטן, למצוא עצמה מחוץ למכרז".
השאלה העיקרית העולה מהמכרז היא מדוע לפגוע בשירות הניתן לנוסעים ולצמצם את התחרות בין חברות שירותי הקרקע ובמקביל לכך לגרום לפיטורי מאות עובדים.

 


עדכון אחרון: 16.3.2013 15:59

 הפורטל לתיירות יוקרתית בישראל, ליצירת קשר 052-8354819 | מכתבים ל- ת.ד. 6992 רמת-גן 52168 | דוא"ל: info@new-horizons.co.il

אתר איטליה הישראלי  | הזמנת מלון | פריז

Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים